Nikt nie zapewni Ci lepszej ochrony

Firestone Building Products jest teraz częścią Holcim Ltd, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań budowlanych, który zmienia sposób, w jaki buduje się na świecie, aby uczynić go bardziej ekologicznym i inteligentnym dla wszystkich.

Jako innowator w dziedzinie technologii polimerów gumowych firma Firestone Building Products stała się wiodącym na świecie producentem gumowych systemów hydroizolacji dachów i zbiorników wodnych do szerokiej gamy zastosowań przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych.

Wysoka jakość produktów, wiedza montażowa i zaangażowanie w dostarczanie profesjonalnych usług poparte specjalistyczną wiedzą, światowym zasięgiem oraz intensywnymi działaniami badawczo-rozwojowymi sprawiają, że „nikt nie zapewni Ci lepszej ochrony” niż Firestone Building Products.

Ponad 1 500 000 000 m² sprawdzonej skuteczności

Firma Firestone Building Products weszła na rynek hydroizolacji w 1980 roku. Do dzisiaj firma wyprodukowała i zamontowała ponad 1 500 000 000 m² jednowarstwowych membran na całym świecie. Ten wynik, pozwolił Firestone Building Products osiągnąć pozycję wiodącego producenta membran z EPDM i TPO. Firmy dekarskie, właściciele budynków, architekci i specjaliści ds. specyfikacji materiałów ufają firmie Firestone Building Products, która od ponad 40 lat, jest dla nich jedynym, wiodącym źródłem najwyższej jakości systemów dachowych i wykładzin hydroizolacyjnych.

Kompletna linia rozwiązań o wysokich parametrach

Zaangażowanie firmy Firestone Building Products w oferowanie kompletnej linii wysokiej jakości rozwiązań hydroizolacyjnych zaowocowało szeroką ofertą produktów:

Tradycja jakości

Firma Firestone Building Product stosuje surowe wytyczne w zakresie kontroli jakości od etapu badań i rozwoju po produkcję, aby zagwarantować, że każdy element systemu dachowego lub hydroizolacji zbiorników wodnych spełnia lub przekracza wymagania norm branżowych.

Nasze fabryki korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu oferują wysokiej jakości systemy hydroizolacji dachów i zbiorników wodnych o trwałych właściwościach. Wszystkie te zakłady mają certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, które świadczą o poważnym podejściu firmy do systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego.

Informacje kontaktowe

Firma Firestone Building Products dostarcza niezawodne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie hydroizolacji dachów i zbiorników wodnych na całym świecie. Skupiamy się na sukcesie naszych klientów — od zapewnienia najlepszych specjalistów w branży wspomagających klientów przed rozpoczęciem inwestycji, w jej trakcie i po jej zakończeniu, po dostarczanie zasobów i wsparcia stabilnej i zdywersyfikowanej korporacji z wielomiliardowym kapitałem.

Biuro główne obsługujące rynki europejskie i azjatyckie znajduje się w Brukseli. To biuro odpowiada za wszechstronne wsparcie (marketingowe, sprzedażowe, techniczne, logistyczne i szkoleniowe) wszystkich klientów firmy Firestone na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

Firma Firestone Building Products posiada również regionalne biura w Pekinie i Bratysławie. Te biura świadczą kompleksowe usługi sprzedażowe, marketingowe i techniczne sieci dystrybutorów i wykonawców, a także architektom, specjalistom ds. specyfikacji materiałów, konsultantom i właścicielom budynków.

Na całym tym obszarze dostępna jest rozbudowana sieć wykonawców, instalatorów, przedstawicieli i dystrybutorów firmy Firestone Building Products. Sieć doświadczonych profesjonalistów jest zaangażowana w zapewnianie właścicielom projektów najwyższego standardu usług i wsparcia.

Informacje o Holcim Ltd.

Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań dla budownictwa, Holcim Ltd. zmienia sposób, w jaki buduje się na świecie, aby uczynić go bardziej ekologicznym i inteligentnym dla wszystkich. Na swojej drodze do osiągnięcia zerowej emisyjności Holcim Ltd. oferuje globalne rozwiązania, takie jak ECOPact, umożliwiające budowanie o zerowym śladzie węglowym. Dzięki swojemu modelowi biznesowemu opartemu na obiegu zamkniętym, firma jest światowym liderem w recyklingu odpadów jako źródła energii i surowców poprzez produkty takie jak Susteno, wiodący cement o obiegu zamkniętym. Innowacje i digitalizacja są podstawą strategii firmy, a ponad połowa projektów badawczo-rozwojowych jest poświęcona bardziej ekologicznym rozwiązaniom. 70 000 pracowników Holcim Ltd. angażuje się w poprawę jakości życia na ponad 70 rynkach, w czterech segmentach biznesowych: Cement, Beton towarowy, Kruszywa oraz Rozwiązania i produkty.

Więcej informacji można znaleźć na www.holcim.com